Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

čtvrtek 1. července 2010

REFERENČNÍ PROGRAM

Atelier PS Quill nespoléhá na plošnou reklamu ale na doporučení svých spokojených zákazníků a fanoušků. Proto vyhlašujeme referenční program jako poděkování za příznivé šíření reklamy a našeho jména. Za každou realizovanou zakázku, kterou doporučíte, (tj řeknete svým kamarádům nebo známým a oni se k nám na tento popud přijdou vyfotit) dostanete připsánu na Vaše virtuální zákaznické konto 10% slevu a to i ve chvíli, kdy Vy sami jste u nás ještě nebyli a jen si šetříte slevu dopředu.

POZOR! U nás jsou slevy přenosné a sčítají se! Můžete svou slevu věnovat komukoli chcete. Za každou realizovanou zakázku získáváte dalších 10% takže za 10 doporučení máte své focení zcela zdarma, nebo ho můžete věnovat někomu jinému  jako dárek. Na takové věnování Vám rádi vystavíme poukázku.

Nezapomeňte své přátele poučit, že musí při objednávce uvést Vaše jméno a příjmení pro zapsání slevového bonusu.

Žádné komentáře:

Okomentovat