Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

pátek 27. srpna 2010

Sukýnková aktualitka

Dnes mi do vybavení fotokoutku přibyla nádherná růžovo-hnědá sukýnka "tutu" neboli pettiskirt od firmy Belle Ame. Hned jsem vyběhla ven a hledala nějakou holčičku, abych ji vyfotila, protože ukazovat Vám tuhle nádheru na Kubíčkovi by nebylo to pravé :-)

Tahle krásná růžovka je k dispozici holčičkám od 2 až do 6 let - na fotce je nešťastná narychlo přepadená a do sukně narvaná holčička ze vsi, dvouletá Zuzanka, nenechte se ale mást věkem, Zuzanka je hodně urostlá, postavou spíš připomíná 3letou holčičku (možná i víc :-).
Zuzanka během deseti minut sukýnku adoptovala, cítila se v ní moc dobře, tančila a pobíhala. Moc se jí líbila a věřím, že stejně princeznovsky se budou cítit i Vaše malé slečny.

Jestliže budete fotit dvě holčičky naráz, nebo dáváte přednost jiným barvám, pak Vám můžu zajistit tuto sukýnku v bleděmodro-hnědé variantě ve velikosti 2-4 roky (je asi o 8-10 cm užší a krapet kratší) . 
Modrá sukně ale není pevnou součástí atelieru a tak budu potřebovat vědět vždy alespoň dva dny předem, že máte o modrou sukýnku zájem, abych ji rezervovala u kamarádky.
Růžová sukýnka je moje a tudíž je k dispozici stále.

K sukýnce můžete zvolit některý z věnečků, háčkovanou čepici nebo čelenku.
Hodí se k ní růžové, bílé, nebo hnědé tričko, nebo lehký topík /toto oblečení musíte mít vlastní/.
Volte také nenápadné, spíše elegantní botky.

Žádné komentáře:

Okomentovat