Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

středa 19. ledna 2011

Nové - čelenky pro Vaše malé i větší slečny!

Dneska k nám dorazil balík nádherných čelenek přímo od výrobce - velmi šikovné maminky a v neposlední řadě také fotografky paní Kačky Kamínkové, která fotí v Praze a blízkém okolí. 

Prohlížíme tu v němém hloučku tu nádheru a musíme říct, že zpracování je velmi precizní, čelenky jsou krásně sladěné a nápadité. 

Mají pružné gumičky takže je Vaše malé parádnice mohou používat opravdu dlouho.

Přitom je to český originál za velmi přijatelné ceny - které oproti drahým zahraničním dovozům opravdu příjemně překvapí - takže ...neváhejte a koukněte na celou nabídku paní Katky zde - 

http://www.baby-net.cz/ 

A my v atelieru moc moc děkujeme a těšíme se až si s nimi při focení pohrajeme! 

Při focení si samozřejmě můžete toto zboží sami prohlédnout, osahat a přesvědčit se o jeho nepochybných kvalitách a trvanlivosti, samozřejmostí je pak předání kontaktu na obchůdek paní Katky.Žádné komentáře:

Okomentovat