Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

úterý 4. ledna 2011

Vítám všechny fanoušky,  zákazníčky a příznivce "Paskvilu" v novém roce 2011!

Všem Vám přeji dny plné pohody, radosti a štěstí!!!!

Nové kulisy a rekvizity přibývají, jak jste asi zvyklí, průběžně, bublifuky doplněny a rozbité rekvizity jsou všechny opraveny nebo nahrazeny, takže huráá! je co rozbíjet!  Navíc tu máme nové zajímavě strukturované deky na focení miminek, krásnou bílou pettiskirt a pivoňku do vlasů pro novorozené holčičky, pro kluky autíčkáře obrovské nové závodní auto (na setrvačník!), lupu Sherlocka Holmese a kravatu na krk.

Na zdi konečně visí zrcadlo, takže se můžete překontrolovat před nástupem na "plac" :-) 

A nakonec ukázka nového elfinkového/vílího kostýmku (pro holčičky 3-5 let, na obrázku holčička 2,5 roku)

Žádné komentáře:

Okomentovat