Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

neděle 22. května 2011

Dotek světla

Milé maminky, atelier PS Quill a všichni jeho tři fotografové, tj já, Jana Siťa Slováčková, můj manžel Karel Sqi i  fotografka Martina Nezdarová, která fotí ve stejných prostorách, se účastníme a plně podporujeme projekt

 
Kontaktovat nás pro focení zdarma můžete přímo na adresách jednotlivých fotografů (moje je sitaslovackova@seznam.cz), nebo se přihlásit přes stránky Doteku světla. Dotek světla působí po celé republice, takže i pokud nejste z Brna, Vyškova nebo okolí, napište, fotograf, který bude nejblíže Vašemu bydlišti se s Vámi jistě rád domluví.

Zároveň budeme rádi, protože se o projektu stále dostatečně neví, pokud máte v okolí rodinu, která splňuje podmínky zařazení do projektu a měla by zájem o focení zdarma (v současné době je zdarma také omezený počet tištěných fotografií a případná součinnost vizážistky), dejte jim vědět!

Dotek světla nabízí zdarma focení nedonošených dětí do jednoho roku věku a dětí se zdravotním hendikepem. Fotografie mohou být na přání rodiny pořízeny ryze soukromně, i v nemocničním nebo domácím prostředí, pokud si rodina nebude přát jejich zveřejnění na blozích, nebo facebooku,  bude její přání plně respektováno. Jinak ale vítáme možnost jejich zveřejnění, neboť dodávají odvahu dalším lidem přihlásit se na focení a ukazují, že každé dítě je prostě a jednoduše krásné.

Dotek světla má také své fan stránky na FACEBOOKU

Žádné komentáře:

Okomentovat