Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

pátek 20. května 2011

su tu! :-)

Ahoj všichni moji milí příznivci a fanoušci, kteří čekáte můj návrat na bojiště. Takže hlásím příchod, moje termíny jsou sice zatím hodně omezené, ale funguju!


Venku se nám udělalo krásně, všechno kvete, pučí a zelená se a proto doporučuji všem zkusit se alespoň zamyslet nad fotkami z přírody. Aby nebyly úplně tak obyčejné, samozřejmě se můžeme domluvit na přinesení nějakých těch rekvizit do přírody.

Maminky holčiček budou mít určitě zájem o pettiskirts /volánkové sukénky/: k původní modré a růžové s hnědým lemem, které znáte z našich fotografií, přibylo ještě pár novinek

bílá sukénka pro věk 0- 6 m
růžová sukénka s bílým lemem pro věk 0-6 m
suknička Minnie Mouse (červená s bílými puntíky a černým lemem)  pro věk 0-6 m
žirafí sukénka (hnědá s žirafími vzory, opravdu krásná do přírody) pro věk cca 2-3 roky
malinová sukénka pro věk cca 3-4 roky
hnědá sukénka s puntíky a růžovým lemem pro cca 5-6 let

věk je opravdu přibližný, starší holčičky budou mít sukénku v pase určitě dobře, je na gumu, jen bude prostě kratší, mladším holčičkám ji stáhneme v pase a bude ji mít delší...
k sukničkám máme k dispozici doplňky do vlasů - čelenky z dílny české šikulky Katykami, nějakou moji vlastní výrobu a dvě jsou tam dokonce dovezené z Ameriky :-)

tady ukázka posledních dvou v seznamu vyjmenovaných sukýnek ze včerejšího foceni na tříleté adélce:

 fotky byly pořízeny u nás v Račicích v zámeckém lesoparku, po šesté hodině večer. Doba kolem páté až šesté hodiny večer je na focení v tomto ročním období ideální, pro nepřímé, zajímavé denní světlo.


Kromě sukýnek není na škodu vyzkoušet se nafotit s nějakým tím voálem nebo závěsem, přemýšlejte o tom i v případě focení svatby, jako doplněk k  závoji. Tam potřebujeme aby nám trooošku pomohl vítr :-)

no a k radosti nezměrné jistě všech dětiček, máme na focení objednánu trampolínu. Malou, necelý metr, aby se dala převážet. 
Ukázkové fotky dodám co nejdříve!

A co sukýnky třeba takhle, víc legrace, méně romantiky :-D

Žádné komentáře:

Okomentovat