Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

pondělí 27. června 2011

V novém...

Mili fanoušci a příznivci našeho fotokoutku - ode dneška si Vás dovolujeme  pozvat do našich nových, nádherných prostor - na stejné adrese, jen o patro výš. Interiér se konečně může nazývat atelierem, nebo třeba studiem, možná menší tělocvičnou :-) trochu se mi stýská po tom malém úzkém prostoru, ve kterém jsem rok a půl fotila Vás a Vaše krásné rodinky, bylo to takové intimčo  :-)))) ale zase, co si budeme nalhávat, bylo to těsné a děsné, muhehe.

Výhodou je, že máme dvě plátna vedle sebe, třetí je možno na stojanu vložit do prostoru operativně, tak že nebude zavazet... takže si z foceníčka budete odnášet fotky na více pozadích, s více možnými aranžemi, což je nesporná výhoda.

Zároveň, jak jen počasí dovolí, budu teď přes léto využívat k focení pouze denní světlo,  což podle mě přináší do fotek příjemnou změnu a romantiku :-D

Tady malá fotoreportáž ze zařizování:
pilná Siťa čistí koberce :-)
děti se před prací schovávaly kde se dalo .-)
prázdné, vyčištěné prostory, stojan z Ikea smontovala Martynka s Adélkou
 
budoucí kancelářská část
uchycování pozadí
skoro hotovo, všichni totálně vyčerpaní
 
teda až na děti, ty hopsaly v rekvizitách až do večera

oblíbené hnědé a bílé plátno visí a čeká na první zákazníčky


a tady je ukázka jedné z prvních fotografií, které vznikly během stěhování (vše je součástí vybavení, jen lacláčky má modelka vlastní :-))

7 komentářů:

 1. Bomba...;o) Na to nejde snad ani říct nic jiného.Přeju ještě víc takových skvělých fotek a hodně úspěchů do podnikání. ;o)

  OdpovědětVymazat
 2. Myslím, že toto je sen nejednoho fotografa! A skvěle si vše zachytila, jo a podobné lacláče máme také, takže .... :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Nádhera! Moc vám přeji, ať vznikají samé takové úžasné fotografie jako ta při stěhování. Ateliér vypadá opravdu překrásně, to budou fronty:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Jani,fakt bomba,to bude foceníčkoooo:-)No a ten výběr pozadí je super,také moc přeju ať vznikají samé nádhery i když u Vás to jinak ani nejde...přejeme hodně úspěchu!!!!
  PS:CD s fotkami dneska dorazilo,moc děkujííí,zároveň dorazilo i foto vyvolané,nádhera,fakt smekám a nemám slov,jaká je to krása:-)Pozlatit ruce,ale to už by jsi s nima asi nic nevyfotila:-)

  OdpovědětVymazat
 5. Teda, Jani to je nádhera. Jste moc šikovní, takové prostory jsou sen každého fotografa. Přeju Vám hodně spokojených zákazníků a zákazníčků.

  OdpovědětVymazat
 6. Máte to nádherné ( i fotografie i budoucí pracoviště :)! Přeji hodně spokojených zákazníků!

  OdpovědětVymazat
 7. Překontrolovat eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde 1,000,000y klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Obchod odkudkoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, tabletu a mobilu

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat