Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

středa 23. listopadu 2011

Poděkování za přízeň v roce 2011

děkuji všem návštěvníkům našeho atelieru, i zákazníkům, kteří se mnou a mými kolegy prošli našimi oblíbenými okruhy pro exterierové focení. Také všem našim vdaným paním a pánům, které jsme poznali těsně předtím, než řekli své ANO, přeji vše dobré nejen v následujícím roce.

Jen díky Vám a Vaší přízni jsme se mohli přestěhovat do našich nových prostor, dovybavit atelier novými světly, nakupovat další a další rekvizity pro naše společné fotoseance.

V příštím týdnu proběhnou poslední focení s dodáním fotek do Vánoc. Mnoho fotografů má dodací lhůty pro fotografie až 3 měsíce, my se snažíme nepřesáhnout lhůtu 14 dní, mimo hlavní sezonu jeden týden. Vždy nafotíme jen tolik, abychom to dokázali a stihli zpracovat.

Když se ohlédnu za loňským rokem, vidím, že mnozí z Vás projevili přání se do našeho atelieru vrátit a prožít s námi dalších pár minut někdy pohodového, někdy trochu víc hektického focení.


Proto jsem se rozhodla vymyslet na příští rok na každý měsíc akci, která bude trochu vybočovat z té stálé nabídky a doufám, že přinese zajímavé oživení.

Půjde o jednodenní jednorázové tematické akce, které budou vždy nějak vyjadřovat daný měsíc. Počet míst na focení bude přísně omezený a protože nejsem schopna odhadnout zájem, zatím budeme mluvit o jednom dni v měsíci.

Každý, kdo se zůčastní minimálně 3 akcí v příštím roce, dostane od nás zdarma digiscrapbookový kalendář, který bude připraven přímo k těmto akcím, takže fotografie do nich naprosto přesně a na míru zapadnou.

Výstupem z akce bude vždy 5 fotografií v určité dané scéně. Cena akce se bude pohybovat podle náročnosti přípravy jednorázově spotřebovaných rekvizit, případně půjčovného od 250 do 450 Kč.

Nebudu tu přímo vypisovat, jaké akce na který měsíc chystám /nepřítel naslouchá/ ale ráda Vám budu posílat pozvánky na Váš e-mail - pište si o ně na sitaslovackova@gmail.com.

Příklad: únor - narozeninové focení - cena 450 kč, budou nakoupeny narozeninové dorty, svíčky, balonky, bílé plátno (bude pak na odpis) minimální počet účastníků 5 maximální 10. Narozeninový obrázek bude do Vašeho kalendáře vložen na měsíc, který si určíte.

červenec - melouniáda - cena 400 Kč, budou nakoupeny vodní melouny, které budou děti pojídat. Fotit se bude pravděpodobně venku.

srpen - námořníčci na molu, cena 250 Kč, fotit se bude venku v předem vytipované lokalitě

Takových akcí mám už nachystaných dohromady 13  a tam kde je nutné plánovat hodně dopředu už i zajištěné rekvizity - na každý měsíc jeden plus narozeninové stránky jako bonus.


Nebudu tu přímo vypisovat, jaké všechny akce na který měsíc chystám /nepřítel naslouchá/ ale ráda Vám budu posílat pozvánky na Váš e-mail - pište si o ně na sitaslovackova@gmail.com.


S přáním všeho dobrého

Vaše
Siťa

Žádné komentáře:

Okomentovat