Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

čtvrtek 19. dubna 2012

Program pro nastávající maminky

Milé nastávající maminky - těhulky. Protože se snažím stále přizpůsobovat přáním a potřebám svých milých klientů, rozhodla jsem se vytvořit speciální program pro těhulky, neboť stávající jednotný systém platby 1500 Kč za seanci není vyhovující, v době neustálého zdražování a ekonomické nestability není snadné zajít se v tomto finančně exponovaném období vyfotit vícekrát po sobě.

Takže maminky, které si u mě nechají nafotit bříško a zaplatí klasickou zákaznickou cenu 1500 Kč (v této seanci mohou fotit i rodinné fotografie se starším sourozencem, manželem atd) ode mě  získávají automaticky možnost získat 5 ks fotografií miminka v digitální podobě do stáří 14 dnů života ZDARMA. Podmínkou získání slevy je věk miminka a možnost použití jednoho až dvou kusů fotografie na internetu (ne facebook). Fotit budeme v tomto případě výhradně miminko, maximálně na fotce přidáme ruku maminky nebo tatínka.

Další možností jak ušetřit za fotografie je přijít s miminkem do stáří 2 měsíců, kdy ode mě získáte slevu 30% na klasickou fotografickou seanci, takže zaplatíte pouze 1000 Kč. Podmínkou získání slevy je opět jako v předchozím případě focení navazující na těhotenské foto, věk miminka a možnost použití jedné, dvou fotek  na internetu.  Zde už můžete nafotit i další rodinné fotky, jde o klasickou seanci.

Přeji všem veselé kulacení. Snad Vám tahle zpráva udělala radost.


Vaše

Siťa

1 komentář:

  1. Quantum Binary Signals

    Professional trading signals sent to your cell phone daily.

    Start following our signals NOW and make up to 270% per day.

    OdpovědětVymazat