Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

Koláže/digiscrapbook od PST Designs

Zpracování fotografií pořízených v atelieru PS Quill


Formou digiscrapbooku
zpracování fotografií digiscrapbookovou technologií v malém rozsahu zajišťuji dle svých časových možností
svépomocí, raději však zakázky předávám do rukou povolanějších - přední české digiscraperce paní Ireně Dvořákové- IRIWEB,
Iriweb používá materiály z dílen předních světových designerů a v neposlední řadě také mojí  české digiscrapbookové dílny PST Designs.

Zajistí pro Vás profesionální digiscrapbookové zpracování ve formě moderních emočních koláží - obdélníkových (A4,A3) nebo klasických čtvercových (12x12palců)

ukázka z tvorby IRIWEB:


mimo jiné  je možné objednat:
přáníčka
pozvánky
kalendáře nástěnné 
kalendáře stolní
kalendáře do kapsy
dětské "vizitky" s fotografií
pohlednice
dopisní papíry s motivem
pexeso
fotoknihy
rozvrh hodin

Dále můžete objednat klasické koláže (více fotek v jedné) v jakémkoli formátu, přidání textu, simulovaného prvku do fotografie, texturování (přidání vzorku do fotografie)

ukázky mých prací
Ceny jsou domlouvány individuálně podle rozsahu a náročnosti zakázky, je možno objednat variantu s tiskem i bez tisku. Digiscrapbookové služby můžete objednat samozřejmě nezávisle na fotografování na mém e-mailu sitaslovackova@seznam.cz, nebo přímo u Iriweb zde.
Cenově výhodné je ale objednat si digiscrapbook v rámci focení a využít tak slevového balíku za větší zakázku.