Fotografie, které zde vidíte, byly pořízeny Janou Siťou Slováčkovou pod hlavičkou atelieru PS Quill (čti paskvil).

Další šíření fotografií nebo jakékoli potlačování autorských práv, stejně jako zneužívání osobnosti dětí zde vyfocených, je bez povolení mého a rodičů dětí přísně zakázáno a bude postihováno dle platných zákonů.

Děti mají na sobě převážně vlastní oblečení, pokud nejde o kostýmky nebo sukně pettiskirt, neboť ty, stejně jako doplňky do hlavy jako jsou pletené a háčkované čepičky, květiny, čelenky, klobouky atd jsou stálou součástí vybavení fotokoutku. K dispozici jsou i různé rekvizity jako jsou obrazové rámy, starý telefon, starý kufr, houpací koník, košíky, deky, voály atd. Na focení v přírodě je nutno nám předem nahlásit, o jaké rekvizity atd máte pro focení venku zájem.

Copyright 2009-2013 Jana Siťa Slováčková

Spolupráce

Můj atelier (i když je to na ten fotokoutek opravdu vzletný výraz) za první rok svého působení získal spoustu příznivců, zákazníčků a přátel, čehož si nesmírně vážím a všem, VŠEM za Vaši důvěru a to, že se ke mě rádi vracíte, děkuji.

Snažím se Vám to vynahradit tím, že stále hledám a rozšiřuji nabídku rekvizit, kostýmů a možností, jak Vaše prcky vyfotit a tím zvěčnit. V poslední době se snažím klást důraz na originalitu a kvalitu nových přírůstků a tak dávám přednost značkovým výrobkům a hlavně - české originalitě a autorské tvůrčí práci.


Z tohoto důvodu jsem velmi ráda, že Vám mohu představit následující tvůrce a firmy, kteří dodali zdarma mému atelieru vybavení, kteréžto si můžete u nás ohmatat, okouknout, vyzkoušet takříkajíc na vlastní kůži (nebo spíš kůži svých dětí) a v případě, že se Vám budou líbit, můžete si stejné nebo podobné výrobky /někdy se jedná o jednokusové originály, které lze už jen napodobit,  protože dotyčný designer nikdy nevyrábí dva stejné/ zakoupit přes kontakt, který v případě zájmu rádi předáme.

TISFOTEK.EU
V mém atelieru visí na stěnách fotografie vytištěné firmou tiskfotek.eu. Není třeba nic dodávat, precizní kvalita provedení hovoří za vše. Vy všichni, kdo jste měli možnost můj atelier navštívit a fotografie si prohlédnout, mi jistě dáte za pravdu. Kontakt na tiskfotek dostává každý klient na svém DVD s fotografiemi. Kvalita provedení, komfort dodání, bezvadná komunikace.

Vyzkoušejte i vy, jak to bude Vašim fotkám slušet na velkých obrazových formátech!!!


FARMERS
jsou česká firma  vyrábějící dětské oblečení. Zaměřují se na kvalitu a originalitu v designu, přináší na trh stále nové a nové vzory a modely takových věcí, jako jsou stále nedostatkové slušivé teplákové soupravy, kalhoty a mikiny, které maminky školkových dětí ocení pro jejich trvanlivost, stálost barev, po celém dni nevytahaná kolena a speciální vychytávky, např.  v podobě oboustranných ohrnovacích rukávů, nebo rafinovaně střižených kapucí chránících krk i čelo.
Jako dlouholetý zákazník firmy (ještě předtím než jsem vůbec měla atelier) mohu oblečení od Farmers jedině doporučit.

Firma Farmers dodala do našeho atelieru několik kusů slušivých námořnických triček.
Trička z čisté kvalitní bavlny, s proužky, které se nezaperou ani nevyblednou, nezežmolkují a nezmění tvar po mnoha, mnoha praních oceníte zejména na námořnických fotografiích "na kufru" a pak možná zjistíte, že je nutně potřebujete i doma. Ideální obleční do školky.

Od září 2010 má můj atelier tu čest fotit pro Farmers nové kolekce a přírůstky v jejich e-shopu.

IRICREATIVE
velmi intenzivní je propojení našeho atelieru se špičkovou českou digiscraperkou Iriweb a její tvůrčí dílnou. Při zakázce zpracování našich fotek formou digiscrapbooku získáte unikátní výtvarné dílo ve formě obrazu, kalendáře, pohlednice, nebo pozvánky. 
Dílna IRICREATIVE se zaměřuje také na výrobu originálních šitých předmětů z designových látek.

Iri přispěla do našeho atelieru mimo jiné úžasnosti také nádhernými šatičkami, kloboučky, a také nám poskytla šité dekorace, které používáme pro vytvoření velikonočního aranžmá.

KATYKAMI
česká designerka a tvůrkyně čelenek do vlasů. Nádherný doplněk k šatičkám v desítkách různých designů od miminek pro velké slečny můžete mít za opravdu slušné ceny. Takže nevidím důvod ke každým šatičkám svou vlastní ozdobu :-) Na fotkách z internetu mi tyto čelenky připadaly křehké, že nic nevydrží. Ve skutečnosti se jedná o fortelnou práci, kterou Vaše slečny jen tak nezničí. Však uvidíte sami!
Katykami totiž věnovala atelieru 10 ks čelenek a věří, že budou malé modelky díky nim na fotografiích ještě krásnější.

MONIKAT_2008
kamarádí se s háčkem a pletacími jehlicemi tak bravurně, že její čepičky a soupravičky na focení miminek a batolátek patří k "nutno mít" každého  atelieru. U nás máte možnost děťátko vyfotit v některých modelech ze stálé nabídky, nebo si užít časově neopakovatelné příležitosti v podobě omezené limitované nabídky nádherných aktuálních modelů, které po jednom vyfocení vracíme autorce zpět do jejího e-shopu.

LARAFFA
kouzelnice s textiliemi. Pod jejími šikovnými prsty a šicím strojem ožívají látková zvířátka stejně jako  kabelky, dečky, šatičky, kloboučky...

V atelieru najdete z dílny Laraffa nádherné designové kalhoty, kšiltovku,  dorty z filcu (holčičí a klučičí), filcový nápis pro dotvoření narozeninového aranžmá a další velmi milé a precizně dotvořené drobnosti. Vše šije na míru a přání svých klientů, tak, aby harmonizovala Vaše vnější a vnitřní já.


MAGDALENKA K.
tvůrkyně pestrých, veselých a slušivých háčkovaných čepiček. Tyto čepičky jsou uháčkovány ze stoprocentní nealergizující bavlněné příze, takže jsou vhodné pro děti od nejmenších. Přiznám se, že moje dcera jiné než háčkované čepičky vůbec nenosí. Tyto čepičky jsou krásné, mrkavé na fotkách,  ale díky své pohodlnosti a praktičnosti jsou vhodné pro denní nošení. U nás nejen že můžete nechat vašeho potomka v háčkované čepici vyfotit, ale hlavně vyzkoušíte, jak dětem čepičky sluší a nebudete tak  kupovat zajíce v pytli :-)

*************

Jestliže jste tvůrce (ne překupník!) originálního českého designu v oblasti, která by mohla být přínosem pro náš atelier (např. háčkované čepičky, retro oblečení, kostýmy a šatičky na míru, látkové květiny atp) a máte zájem o námi nabízenou spolupráci - křížovou reklamu v našem atelieru a na našich stránkách a facebook profilu PS Quillu  (v kostce jde o to, že dodáte zdarma vzorek Vašeho tvoření do atelieru, my v něm budeme fotit naše malé zákazníčky a zároveň si ho prohlédnou a posoudí Vaši kvalitu a práci jejich maminky - případné budoucí nakupující, s tím, že v případě jejich zájmu o Váš výrobek informujeme alespoň přibližně o cenách a  předáme kontakt na Vás) ozvěte se na sitaslovackova@seznam.cz.  Ideálně přiložte fotografii toho co nabízíte, nebo podobných Vašich prací. Dopředu upozorňuji, že součástí balíčku pro náš atelier by pak měly být kromě vzorků Vaší práce určených k focení také vizitky nebo alespoň papírky s kontaktem pro klienty a také vytištěný ceník (alespoň orientační, stačí jeden - k nahlédnutí).
V zájmu zachování určité úrovně a stylu fotografií, si mezi nabídkami vybíráme.
Společně s maminkami vybíráme pro každé dítě styling, který se pro něj hodí, takže použití Vašeho produktu záleží na jeho univerzálnosti a líbivosti samotným zákazníkem.